Szamocińskie Dni Muzyki 2018 - Niedziela

Niedziela 27. 05. 2018 ostatni dzień Szamocińskich Dni Muzyki 2018 to szeroki, kilkugodzinny popis przedszkolaków i młodzieży szkolnej z Miasta i Gminy Szamocin oraz z Szamocińskiego Ośrodka Kultury.  Dzieci i młodzież zaprezentowały się na scenie bardzo pięknie a bogaty repertuar piosenek i piękne stroje  robiły  naprawdę wrażenie . Scena na której wystąpili , oblegana była przez członków rodziny i nie tylko, chcących  sfotografować lub zarejestrować na video swoje pociechy.

Tylu operatorów przed sceną to naprawdę rzadki widok. Dyplomy i upominki wręczali dzieciom obecni również na stadionie podczas koncertu Burmistrz Miasta i Gminy  Szamocin Eugeniusz  Kucner  oraz zastępca Burmistrza Renata Młynarczyk. Koncert dzieci i młodzieży zakończył występ Karoliny  Leśnej i Marka  Górzyńskiego któremu towarzyszyło dwóch jego synów stawiających swe pierwsze kroki w muzycznej branży.

-Tak jak od kilku już lat „ Szamocińskim Dniom Muzyki „towarzyszyło wspaniałe czeskie „ Wesołe Miasteczko” z bogata ofertą kolorowych i bajkowych atrakcji dla dzieci. Były również  stoiska gastronomiczne i handlowe  i przez cały czas trwania - piękna pogoda. Tak więc jak co roku, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Organizatorom czyli Szamocińskiemu Ośrodkowi  Kultury należą się więc gorące podziękowania.

                                                                                                                                                 Kazimierz Hak