Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Koncert Anny Żebrowskiej

Koncert Anny Żebrowskiej

W niedzielę 12 listopada 2023 roku w hali widowiskowo-sportowej „Nowa Concordia” w Szamocinie odbył się koncert Anny Żebrowskiej, która zaśpiewała utwory Ireny Jarockiej i Anny Jantar oraz kilka utworów ze swojej płyty pt.„W szepcie”. Niepowtarzalna atmosfera koncertu oraz bardzo dobry kontakt z publicznością sprawiły, że widzowie chętnie śpiewali utwory wraz z wokalistką. Repertuar obejmował wiele znanych hitów, tj. „Odpływają kawiarenki”, „Motylem jestem”, „Kocha się raz”, „Tyle słońca w całym mieście”, „Żeby szczęśliwym być”, „Jambalaya” etc.

Na zakończenie tego wyjątkowego koncertu Wiceburmistrz Miasta i Gminy Szamocin Pani Renata Młynarczyk, w imieniu mieszkańców podziękowała pani Annie za wspaniały koncert, a dyrektor Szamocińskiego Ośrodka Kultury wręczył bukiet kwiatów. Po koncercie artystka pozowała do zdjęć i rozdawała autografy. Była również możliwość zakupu jej płyt. Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie na koncert.

Anna Żebrowska – wokalistka. Laureatka konkursu programu TV POLSAT "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (II miejsce). Preferuje śpiewanie piosenek o pełnej uroku melodyjności i z wartościowym tekstem. W sierpniu 2019 roku dzięki pomocy kilku osób o dobrych serduchach nagrała swoją debiutancką płytę pt. „W szepcie”. Znajdują się na niej premierowe piosenki napisane m.in. przez Seweryna Krajewskiego, Jacka Cygana, Krzysztofa Dzikowskiego, Ewę Maliszewską i innych polskich twórców oraz trzy utwory coverowe.

Już dziś zapraszamy na koncert Pawła Gołeckiego, który wystąpi podczas jarmarku w dniu 09 grudnia 2023 roku o godzinie 19:00 w hali „Nowa Concordia”. Bilety w cenie 30 zł od osoby w bibliotece publicznej w Szamocinie (Tel. 67) 28 48 015 lub przed koncertem w hali.

  • Utworzono .
  • Kliknięć: 104