Teatr 44 w Białośliwiu
W piątek, 15 maja, Teatr 44 działający przy Szamociński Ośrodek Kultury wystąpił w Białośliwskim Ośrodku Kultury ze spektaklem „Próba Generalna”, dostarczając publiczności mnóstwo śmiechu i świetnej zabawy!
Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i wspólnie spędzone popołudnie!
- Utworzono .
- Kliknięć: 76
